Súkromná ZUŠ  
Home
Nedeľa, 21 júl 2019
 
 
Koncert ku dňu matiek PDF Tlaďż˝ E-mail

Súkromná základná umelecká škola
vo Vranove nad Topľou
Mestský dom kultúry Vranov nad Topľou

pozývajú  na

Slávnostný program
ku Dňu matiek

12. mája 2019 o 17.00 hod.

 

Estrádna sála Domu kultúry
 Vranov nad Topľou

Účinkujú

Žiaci a učitelia Súkromnej ZUŠ vo Vranove n.T.

Mládežnícky spevácky zbor Ozvena

Dievčenský spevácky zbor Ozvena

Chlapčenský spevácky zbor

Detský spevácky zbor

Detský spevácky zbor PHV

 

Zbory dirigujú

Vilma Krauspeová,  Radovan Zajíc, Martina Maťašová

Hudobný sprievod

Martina Maťašová

Anna Maťašová, Vojtech Filip Kopko,

Radovan Zajíc 

Program uvádza

Adriana Harvilková

Réžia programu

Vilma Krauspeová, Milan Stanovčák, Peter Novák

 

Zmenenďż˝ ( Piatok, 03 máj 2019 )
 
Plán činnosti SZUŠ na mesiace máj, jún júl a august 2019 PDF Tlaďż˝ E-mail
Plán činnosti si môžete stiahnuť ako pdf tu.
Zmenenďż˝ ( Piatok, 03 máj 2019 )
 
Prijímacie pohovory 14. mája 2019 PDF Tlaďż˝ E-mail

Súkromná ZUŠ vo Vranove nad Topľou pozýva deti MŠ a žiakov 1.-2. ročníka na prijímacie pohovory. Viac informácií na stiahnutie tu .

 
Klaviristi Súkromnej ZUŠ súťažili PDF Tlaďż˝ E-mail

Klaviristi Súkromnej ZUŠ súťažili 

V utorok 12. marca 2019  sa už po dvadsiaty krát  stretli žiaci  Súkromnej základnej umeleckej školy vo Vranove nad Topľou  na školskej súťaži  tento krát  v hre na klavíri. Súťaže sa zúčastnilo 18 žiakov v troch kategóriách. Žiaci súťažili v povinných skladbách vybraných odbornou porotou (Vilma Krauspeová,  Ingrid Kovalská a Adriana Ilčišinová) a skladbou, ktorú pre žiakov vybrali ich triedni učitelia.

V prvej kategórii žiakov 2.a 3.ročníka 1.časti  sa na prvom mieste umiestnila Emma Sisáková, druhý  skončili Filip Majzlík a tretie miesto patrilo  Elisabeth Čurilovej.

V druhej kategórii žiakov 3.ročníka 1.časti a 1.ročníka 2.časti najlepšie na klavíri zahral Martin Olexa, na druhom mieste skončila Bianka Mária Obrinová a tretiu cenu si odniesla Anita Illéšová.

 Tretiu kategóriu žiakov 2. a 3.ročníka druhej časti vyhrali Vojtech Filip Kopko, ktorý sa zároveň stal absolútnym víťazom celej súťaže a Anna Maťašová, druhé miesto patrilo Rebeke Kubačkovej a na treťom mieste sa umiestnili Bianka Katarína Kundravá a Natália Tuľaková, ktorá si tiež odniesla cenu za umelecký prednes.

V klavírnej súťaži podali súťažiaci kvalitné a vyrovnané výkony vo všetkých troch  kategóriách a porota, ktorej predsedala Vilma Krauspeová,  mala ťažkú úlohu vybrať tých najlepších. Víťazi sa predstavia na najbližšom internom koncerte Súkromnej ZUŠ dňa 11.apríla 2019, na slávnostnom koncerte ku Dňu matiek v Dome kultúry dňa 12.mája 2019, na ktorý srdečne pozývame verejnosť. Víťaz školskej klavírnej súťaže Vojtech Filip Kopko bude súťažiť a reprezentovať našu školu i mesto na  celoslovenskej klavírnej súťaži v Ružomberku a na autorskej súťaži v Revúcej. 

 V najbližšom čase pripravuje Súkromná ZUŠ zájazd  speváckych zborov na Medzinárodný zborový festival do Egelnu, Nemecko a na Krajskú súťaž Mládež spieva vo Vranove nad Topľou.

Prijímacie pohovory na Súkromnú ZUŠ, hudobný odbor sa uskutočnia v utorok 14. mája 2019 od 15.30 hod. v priestoroch SZUŠ na Dobrianskeho 1651 (v budove poisťovne Allianz). Prihlášky a bližšie informácie dostanete v Súkromnej ZUŠ,  tel.č.4422849, 0905 271 374 alebo na www.ozvena.sk.

 Vilma Krauspeová

 

 

039.jpg035_copy.jpg 056.jpg052.jpg
Zmenenďż˝ ( Pondelok, 18 marec 2019 )
 
Rozpis vianočných koncertov PDF Tlaďż˝ E-mail
rozpis_koncertov.jpg
 
<< Za�iatok < Sp� 1 2 3 4 �alej > Koniec >>

V�sledky 1 - 9 z 35
 
Top! Top!